Pátek, 2 června, 2023
podnikatel
Domů Tech Huawei P50 Pocket: inovace na dosah pro každého

více v článku...

Huawei P50 Pocket: inovace na dosah pro každého

Značka Huawei je lídrem v inovacích a určitě to platí o novém chytrém telefonu Huawei P50 Pocket. Nabítky Huawei P50 Pocket zaujmou i náročné klienty, kteří hledí i na zajímavou cenu.

Nejnovější model Huawei P50 Pocket už na první pohled zaujme zbrusu novým designem. Revoluční vícerozměrný design umožní majitelům otevírání a zavírání bez ohybů.

Objete technický skvělý a designově výjimečný Huawei P50 Pocket!

Máme pro vás všechny potřebné informace, které vás zaujmou a přinesou kompletní přehled o telefonu a nabídky Huawei P50 Pocket

Značka Huawei je známá svým výjimečným designem, který dokáže zaujmout. Svědčí o tom úžasné spotřebitelské recenze již předchozích modelů. Ale tento model je přece jen naprosto výjimečný a už na první pohled prémiový.

Model je dostupný v různých barevných variantách – přičemž zlatá varianta je autorským dílem známé designérky Iris Van Herpen.

Smartphone Huawei P50 Pocket se chlubí 6,9palcovým OLED displejem s obnovovací frekvencí obrazovky 120 Hz, poměrem stran 20:9, podporou 1,07 miliardy barev, hustotou pixelů 442 ppi, vzorkovací frekvencí dotyku 300 Hz a širokým barevným. Mobil má vícerozměrný design pantu s krátkým poloměrem a nabízí design sklopný dovnitř jako véčko.

Na přední straně fotoaparátu je Huawei P50 Pocket vybaven 40megapixelovým True Chroma fotoaparátem spolu s 13megapixelovým ultraširokoúhlým objektivem a 32megapixelovým Ultra Spectrum fotoaparátem spolu s 10kanálovým Multi Spectrum a Ultra Spectrum Illuminatorem.

  Čelovka s červeným světlem je praktickým doplňkem do přírody
  Anti-viry, nejlepší ochrana pro vaše počítače, notebooky či mobilní telefony

Uvnitř tohoto modelu naleznete čipset Qualcomm Snapdragon 888 spárovaný s až 12 GB RAM a 512 GB vnitřní paměti. Zařízení je podporováno 4 500 mAh baterií s podporou rychlého nabíjení 40 W SuperCharge.

Přední část mobilu má snímač otisků prstů, wifi 6, odemykání tváří. Fotoaparát je přední i zadní. Samozřejmostí je Bluetooth a GPS.

Huawei P50 Pocket má váhu 190 gramů, tloušťku 15,2 mm a složeném stavu má jen minimálních 7,20 mm. Proto je-li důležitá i flexibilní velikost, právě tento model vás jistě zaujme.

Pojďte i vy objevit stylový design, perfektní výkon a spolehlivost při práci nebo zábavě, kterou vám poskytne technologie od Huawei. Kompaktní design je na první pohled minimalistický, ovšem ve skutečnosti ukrývá velký displej, který ocení i nároční uživatelé. Kvalitní fotoaparáty umožní skvělé záběry i při snížené viditelnosti.

  Lenin věčně živý: Proč vypadá lépe než v den smrti?

Skládací telefony nejsou pro Huawei úplnou novinkou. Modely jako Mate X nebo Mate X2 již poskytly uživatelům možnost zařízení zavřít. Skořepinový design, který zařízení skutečně zmenší je naprostou novinkou. Umožní to mobil nosit v kapse bez omezení a přitom si bez omezení můžete užívat opravdu velkého displeje telefonu. Je to opravdu výjimečné!

  Čelovka s červeným světlem je praktickým doplňkem do přírody

Huawei P50 Pocket je špičkové zařízení, které přesvědčí i dostupnou cenou. Pokud proto hledáte mobilní telefon, který vám umožní získat nejnovější technologie za dostupnou cenu, vyberte si aktuální prodejní hit a nabídky Huawei P50 Pocket

Technická data

Procesor: Qualcomm Snapdragon 888 4G 8 x 1,8 – 2,8 GHz, Cortex-X1/A78/A55 (Kryo 680)

Grafický adaptér: Qualcomm Adreno 660

Paměť: 12288 MB

Displej: 6,90 palce 21:9, 2790 x 1188 pixelů 439 PPI, kapacitní dotykový displej, skládací OLED, pomocný displej: 1,04 palce, 340 x 340, 60 Hz, 328 ppi, lesklý: ano, HDR, 12

Paměť: 512 GB UFS 3.1 Flash, 512 GB , 446 GB zdarma

Hmotnost: 190 g

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular