Pátek, 14 června, 2024
podnikatel
DomůTechSpecifikace Honor X8 5G

Specifikace Honor X8 5G

Nedávno, v březnu 2022, byl světu představen nový produkt – X8 5G od Honoru. Specifikace Honor X8 5g smartphone má moderní design, velkou obrazovku s tenčím rámem než jeho předchůdci, čerstvou hardwarovou platformu Qualcomm a výkonný fotoaparát.

Mezi hlavní vlastnosti smartphonu patří 8jádrový procesor, který pracuje s neuvěřitelnou rychlostí a výkonem. Za pouhých 10 sekund dokáže stáhnout soubor o velikosti 1 GB.

Podpora až 1 TB informací díky kartě microSD10 7. Nyní nemusíte telefon čistit mazáním oblíbených hudebních seznamů skladeb, filmů nebo fotografií. S Honor X8 5G můžete volně uložit více než 10 600 hudebních souborů, více než 26 500 fotografií a mnoho dalších důležitých informací.

Gadget má oficiální certifikát TÜV Rheinland. To znamená, že výrobce dbá na zdraví očí uživatelů: smartphone byl testován na určení množství modrého světla. Honor má nízkou úroveň, která zaručuje bezpečnost obrazovky a žádný negativní dopad na vidění. Gadget má režim péče o oči, tmavý režim a režim elektronické knihy.

  Lenin věčně živý: Proč vypadá lépe než v den smrti?

Velkokapacitní 5000 mAh baterie s 22,5wattovým rychlým nabíjením je dalším významným plusem. Získáte tak 32 hodin sociálních sítí, 20 hodin sledování online videa a 26 hodin nepřetržitého poslechu hudby.

Skener otisků prstů je pohodlný a bezpečný způsob, jak soukromě chránit telefon před rušením třetích stran. Honor X8 5G je také vybaven senzorem přiblížení, který během hovoru rozpozná, kdy je telefon u vašeho obličeje, a vypne displej, aby zamkl klávesnici a šetřil energii.

Další funkce Honor X8 5G

Duální SIM. Funkce umožňuje používat dvě různé SIM karty.

NFC čip. Tento modul podporuje práci v aktivním i pasivním režimu. Díky čipu můžete platit za nákupy telefonem a vyměňovat soubory s jinými NFC zařízeními za 0,1 sekundy.

Neméně důležitými přednostmi smartphonu jsou výkonné fotoaparáty (hlavní 48 MPx fotoaparát zajistí záznam fotografií a videa ve vysokém rozlišení, zachycující každý světlý okamžik života), velké množství paměti (128 GB vám umožní nesmazat váš oblíbený mediální soubory. 6 + 2 GB RAM umožní pohodlně používat několik otevřených programů a přepínat je bez přetížení systému, stejně jako vysokokapacitní baterie (Honor X8 5G má inovativní technologii úspory energie, která zaručuje nepřetržitý provoz provoz na celý den).

  Druhy střídačů pro fotovoltaické systémy

Smartphone se vyznačuje vysoce kvalitním obrazem (podpora Fullview poskytuje estetický a emocionální požitek ze sledování videa nebo filmu a 6,5palcový displej poskytuje pohodlné vizuální vnímání obrazu) a elegantním designem (vychytávka je vyrobena v hlubokých odstínech modré a černé barvy.Je klasický a vždy stylový).

Honor X8 5G prošel četnými testy a přísnou kontrolou kvality. V důsledku toho bylo provedeno 200 000 testů tlačítka napájení, 800 000 vícenásobných testů síly snímače a 200 000 testů tlačítka snímače otisků prstů. Je také stanoveno, že telefon vydrží teplotní rozsah od -20 do +55 stupňů. Honor X8 5G je tedy skvělou kombinací extra kvality, rychlosti a energie!

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular