Pátek, 2 června, 2023
podnikatel
Domů Tech Specifikace Honor X8 5G

více v článku...

Specifikace Honor X8 5G

Nedávno, v březnu 2022, byl světu představen nový produkt – X8 5G od Honoru. Specifikace Honor X8 5g smartphone má moderní design, velkou obrazovku s tenčím rámem než jeho předchůdci, čerstvou hardwarovou platformu Qualcomm a výkonný fotoaparát.

Mezi hlavní vlastnosti smartphonu patří 8jádrový procesor, který pracuje s neuvěřitelnou rychlostí a výkonem. Za pouhých 10 sekund dokáže stáhnout soubor o velikosti 1 GB.

Podpora až 1 TB informací díky kartě microSD10 7. Nyní nemusíte telefon čistit mazáním oblíbených hudebních seznamů skladeb, filmů nebo fotografií. S Honor X8 5G můžete volně uložit více než 10 600 hudebních souborů, více než 26 500 fotografií a mnoho dalších důležitých informací.

Gadget má oficiální certifikát TÜV Rheinland. To znamená, že výrobce dbá na zdraví očí uživatelů: smartphone byl testován na určení množství modrého světla. Honor má nízkou úroveň, která zaručuje bezpečnost obrazovky a žádný negativní dopad na vidění. Gadget má režim péče o oči, tmavý režim a režim elektronické knihy.

  Potřebujete levnou tiskárnu? Poradíme vám, kterou si pořídit!

Velkokapacitní 5000 mAh baterie s 22,5wattovým rychlým nabíjením je dalším významným plusem. Získáte tak 32 hodin sociálních sítí, 20 hodin sledování online videa a 26 hodin nepřetržitého poslechu hudby.

  Druhy střídačů pro fotovoltaické systémy

Skener otisků prstů je pohodlný a bezpečný způsob, jak soukromě chránit telefon před rušením třetích stran. Honor X8 5G je také vybaven senzorem přiblížení, který během hovoru rozpozná, kdy je telefon u vašeho obličeje, a vypne displej, aby zamkl klávesnici a šetřil energii.

Další funkce Honor X8 5G

Duální SIM. Funkce umožňuje používat dvě různé SIM karty.

NFC čip. Tento modul podporuje práci v aktivním i pasivním režimu. Díky čipu můžete platit za nákupy telefonem a vyměňovat soubory s jinými NFC zařízeními za 0,1 sekundy.

Neméně důležitými přednostmi smartphonu jsou výkonné fotoaparáty (hlavní 48 MPx fotoaparát zajistí záznam fotografií a videa ve vysokém rozlišení, zachycující každý světlý okamžik života), velké množství paměti (128 GB vám umožní nesmazat váš oblíbený mediální soubory. 6 + 2 GB RAM umožní pohodlně používat několik otevřených programů a přepínat je bez přetížení systému, stejně jako vysokokapacitní baterie (Honor X8 5G má inovativní technologii úspory energie, která zaručuje nepřetržitý provoz provoz na celý den).

  Antarktida taje: Ztratila tolik ledu, že se změnilo gravitační pole Země
  VYŠŠÍ BEZPEČNOST NA CESTÁCH A LEPŠÍ VIDITELNOST DÍKY REFLEXNÍM PRVKŮM

Smartphone se vyznačuje vysoce kvalitním obrazem (podpora Fullview poskytuje estetický a emocionální požitek ze sledování videa nebo filmu a 6,5palcový displej poskytuje pohodlné vizuální vnímání obrazu) a elegantním designem (vychytávka je vyrobena v hlubokých odstínech modré a černé barvy.Je klasický a vždy stylový).

Honor X8 5G prošel četnými testy a přísnou kontrolou kvality. V důsledku toho bylo provedeno 200 000 testů tlačítka napájení, 800 000 vícenásobných testů síly snímače a 200 000 testů tlačítka snímače otisků prstů. Je také stanoveno, že telefon vydrží teplotní rozsah od -20 do +55 stupňů. Honor X8 5G je tedy skvělou kombinací extra kvality, rychlosti a energie!

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular