Pátek, 2 června, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Budujte vztah se zákazníkem nebo s občanem vaší obce

více v článku...

Budujte vztah se zákazníkem nebo s občanem vaší obce

Víte, co jsou notifikace? Tento užitečný nástroj se řadí mezi současné horké novinky v oblasti marketingu. Jak jej využít pro budování kladného vztahu s vašimi klienty nebo občany vaší obce?

více v článku...

Budete nositel dobrých zpráv

Zatímco v dřívější době se používaly jako komunikační nástroje často e-maily, dnes již mnoho lidí upouští od jejich čtení a pravidelné údržbě. Pokud tedy zašlete svou reklamní nabídku na e-mail, velmi často ji vůbec nikdo neotevře. Stejně tak se již nečtou pravidelné obecní zpravodaje. Lidé si přejí moderní a rychlý způsob, jak se dostat k informacím. Webové notifikace vám pomohou. Stanete se nositelem dobrých zpráv. Uživatelé budou spokojeni.

  Podmořské Ferrari

Co vám notifikace přinesou?

Jestliže si přejete investovat svůj čas do svých uživatelů, musíte mít jistotu, že nebude promarněn. V případě notifikací se vám vaše úsilí rozhodně vrátí. Zasíláním krátkých informativních zpráv s relevantním obsahem se vám podaří postupně budovat důvěru vašich klientů. Stanete se tím, kdo jim nabízí relevantní nabídky, ale také přináší nové a užitečné informace. Stále máte na mysli to, že si to přejete být právě vy, koho klienti osloví s dalším požadavkem.

  Babel Bike

Informace nade vše

Webové notifikace se vašim uživatelům budou zobrazovat i v případě, že zrovna nebudou na vašich webových stránkách. Jako člen samosprávy obce tak můžete občany kdykoliv informovat o aktuálním dění, nebo jim zaslat informaci s varovnou zprávou. Pokud jste majitel soukromé firmy, vaše možnosti jsou neomezené. Notifikace jsou možnost, jak zaujmout, nabídnout zajímavé řešení, slevu, informace, nebo třeba jak gamifikovat obsah vašeho reklamního sdělení. Zapojte své uživatele do vašeho dění.

  Babel Bike

Pomocí webových notifikací budete dlouhodobě budovat vztah mezi vámi a vaším uživatelem. Jedná se o moderní a rychlý způsob, jak svým klientům sdělovat relevantní informace.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular