Středa, 8 února, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Mercedes-Benz otvoril špičkové vývojové centrum

Centrum se zaměří na elektromagnetickou kompatibilitu, která je hlavní podmínkou témat budoucnosti, mezi které patří především zesíťování, autonomní ježdění, flexibilní používání a elektrické pohony.

Elektromagnetická kompatibilita

S novým testovacím střediskem udělal Mercedes-Benz další krok v roli průkopníka digitalizace v automobilovém průmyslu. Nové testovací středisko pro elektromagnetickou kompatibilitu a anténní systémy je součástí rozsáhlých rozšíření a přestavbě opatření Technologického centra Mercedes-Benz (MTC) v Sindelfingenu.

  Podlahové osvětlení dobývá trendy mezi svítidly

Technologickém centru Mercedes-Benz

V průběhu posledních let se mj spustila provoz nového technologického centra pro bezpečnost vozidel (TFS), nové středisko integrace pohonů, jízdní simulátor, klimatické aerodynamické tunely a špičkový akustický aerodynamický tunel. Testovací středisko v Technologickém centru Mercedes-Benz (MTC) je jedno z nejmodernějších středisek v automobilovém průmyslu. Díky novým měřícím a testovacím metodám, které byly mimo jiné vyvíjeny ve spolupráci s Technickou univerzitou ve městě Ilmenau (Durynsko) a Technickou univerzitou v Mnichově, stanovuje nové středisko normy pro komplexní zabezpečení vozidel. Investice představuje přibližně 50 milionů eur. MTC je hlavním sídlem celosvětového výzkumu koncernu a vývoje osobních motorových vozidel včetně jejich designu.

  Romantické domy stvořené pro líbánky

S tématem moderních technologií zabudovaných do vozidel vyvstává jedna obrovská výzva. A tou je vybudované špičkového servisního zázemí. Jen těžko si umím představit, že do automobilů vybavených takovou špičkovou technikou budou mít přístup odborně a technologicky nedostatečně vybavené firmy. Následky neodborných zásahů do vozidel budoucnosti by totiž mohly být fatální.

  Jaké podlahy se nejvíce hodí do ložnice
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular