Středa, 22 března, 2023
podnikatel
Domů Tech Čelovka s červeným světlem je praktickým doplňkem do přírody

více v článku...

Čelovka s červeným světlem je praktickým doplňkem do přírody

Výlety, procházky, cesty do přírody. Odpočinout si od všedního stresu, mít konečně pocit, že jsme v zeleni a vůbec nikam nespěcháme. Když se ale setmí nebo procházíme hustým lesem, není od věci si pořádně posvítit na cestu, už jen kvůli pocitu bezpečí. Ruční svítilna nebo čelovka? Volba je na každém z nás, ale praktičnost druhé z těchto variant je všeobecně známá. Nezaměstnáváte ruku, můžete zvedat těžší věci a když to bude zapotřebí, režim svícení si jednoduše přepnete, stačí k tomu pouze jedno tlačítko.

více v článku...

Ideální v mlze, nejen pro cyklisty

Má řadu výhod, díky níž ji oceňují například i myslivci. Čelovka s červeným světlem totiž nepůsobí rušivým dojmem a neoslňuje, přitom je cesta před vámi – ať už je to les, park nebo ulice – stále velmi dobře nasvícena. Červené světlo potěší i rybáře, neboť nebude zbytečně plašit potenciální úlovek. Chcete si posvítit hodně daleko? Pak jen změníte režim, dohled na desítky metrů je otázkou jediného okamžiku. Výhodou je pak i vodotěsné krytí, lehký déšť díky němu vůbec nedostane příležitost vám zkazit den. Pokud jde o provozní teplotu, rovněž si nemusíte dělat žádné starosti. Tuhý mráz i velké vedro, i tyto extrémy nepředstavují pro moderní čelovky žádnou hrozbu.

  Jak si stojí levné VPS vůči nákladnému pořizování vlastního serveru?
  HTTPS zabezpečení neomezeně subdomén

Milým bonusem je rychlé nabíjení

Čekat celý den, než bude konečně kapacita baterie zase na stovce? Vůbec ne, v dnešní době je dobíjení výrazně rychlejší. V průměru půjde asi o čtyři hodiny, než bude baterie připravena na nějakou dlouhou procházku či vyjížďku na kole. Předností dnešní čelovky je také nízká hmotnost, při nošení je tedy pohodlná, i když se rozhodnete vydat někam opravdu daleko. Praktická je také na horských túrách, čímž je asi řečeno úplně vše podstatné. Zajímají vás nejnovější modely? Pak stačí jen nahlédnout na cel-tec.cz a trochu se zde inspirovat! 

RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Mistrovský úlovek archeologů: Objevili Velšského draka
- Advertisment -

Most Popular