Pátek, 2 června, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Oprava autoskel

více v článku...

Oprava autoskel

Klasická situace, jedete se svým vozidlem po dálnici a najednou lup a máte prasklinku na čelním skle. Stává se to dnes a denně. Odrážející se kamínky dovedou znepříjemnit jak dovolenou, tak pracovní den a v neposlední řadě těch starostí kolem!

V dnešní době máme naštěstí profesionály, kteří se o poškozené sklo postarají. Zhodnotí, zda bude potřeba výměna celého skla, nebo postačí pouze jeho oprava. Jedním takovým profesionálem je  autosklo Praha. Zde se velmi dobře postarají nejen o čelní sklo ale i o všechny výhledová skla na vozidle a nejen to, vyřeší za Vás i případnou pojistnou událost s pojišťovnou, což ušetří spousty Vašeho času.

Oprava autoskel od společnosti Autosklo Praha JR

Pokud bude zvolena oprava autoskel  nemusíte se vůbec bát. Oprava probíhá vždy kvalitně a zajišťují ji kvalifikovaní technici. Používají se ty nejlepší doporučené opravárenské sady k opravě autoskel. Jedna z výhod je nonstop servis, prostě zavoláte, technik zhodnotí situaci a obratem se domluvíte na dalším postupu. Další velkou výhodou je mobilní autosklo servis, který v případě nutnosti může zajet kamkoliv v rámci ČR.

Oprava autoskla lze provést jen v případě malé prasklinky skla a pouze pokud tato prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče a nijak ho neomezuje v jeho rozhledu. Opravy se také provádí u autobusů i na nákladních vozidlech. Je to dobrá volba pro drobné praskliny bez nutnosti výměny skla. S opravou však neotálejte, prasklinky se můžou časem zvětšit a pak už nezbude nic jiného než výměna celého skla.

  Nachystejte svým milovaným jedinečné překvapení, které jim vezme dech
  Nachystejte svým milovaným jedinečné překvapení, které jim vezme dech

Pokud bude opravdu nutná výměna autoskel, a to většinou kvůli velkým prasklinám, poškození po vloupání nebo po nehodě vozidla, není se opět čeho obávat. Práce techniků je rychlá a svědomitá. Je zde také nutno podotknout, že výměny probíhají většinou zdarma, a to pokud máte sjednáno připojištění čelního skla, nebo z povinného ručení viníka. Je paráda, když to za Vás někdo vyřeší, a ještě za to nic neplatíte.

RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Jaké prázdniny dopřát dětem, aby pro ně bylo léto nezapomenutelné?
- Advertisment -

Most Popular