Středa, 8 února, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Oprava autoskel

Klasická situace, jedete se svým vozidlem po dálnici a najednou lup a máte prasklinku na čelním skle. Stává se to dnes a denně. Odrážející se kamínky dovedou znepříjemnit jak dovolenou, tak pracovní den a v neposlední řadě těch starostí kolem!

V dnešní době máme naštěstí profesionály, kteří se o poškozené sklo postarají. Zhodnotí, zda bude potřeba výměna celého skla, nebo postačí pouze jeho oprava. Jedním takovým profesionálem je  autosklo Praha. Zde se velmi dobře postarají nejen o čelní sklo ale i o všechny výhledová skla na vozidle a nejen to, vyřeší za Vás i případnou pojistnou událost s pojišťovnou, což ušetří spousty Vašeho času.

  Jak zařídit domácí vinotéku? Není to jen o kvalitním regálu

Oprava autoskel od společnosti Autosklo Praha JR

Pokud bude zvolena oprava autoskel  nemusíte se vůbec bát. Oprava probíhá vždy kvalitně a zajišťují ji kvalifikovaní technici. Používají se ty nejlepší doporučené opravárenské sady k opravě autoskel. Jedna z výhod je nonstop servis, prostě zavoláte, technik zhodnotí situaci a obratem se domluvíte na dalším postupu. Další velkou výhodou je mobilní autosklo servis, který v případě nutnosti může zajet kamkoliv v rámci ČR.

Oprava autoskla lze provést jen v případě malé prasklinky skla a pouze pokud tato prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče a nijak ho neomezuje v jeho rozhledu. Opravy se také provádí u autobusů i na nákladních vozidlech. Je to dobrá volba pro drobné praskliny bez nutnosti výměny skla. S opravou však neotálejte, prasklinky se můžou časem zvětšit a pak už nezbude nic jiného než výměna celého skla.

  Jak zařídit domácí vinotéku? Není to jen o kvalitním regálu
  Nachystejte svým milovaným jedinečné překvapení, které jim vezme dech

Pokud bude opravdu nutná výměna autoskel, a to většinou kvůli velkým prasklinám, poškození po vloupání nebo po nehodě vozidla, není se opět čeho obávat. Práce techniků je rychlá a svědomitá. Je zde také nutno podotknout, že výměny probíhají většinou zdarma, a to pokud máte sjednáno připojištění čelního skla, nebo z povinného ručení viníka. Je paráda, když to za Vás někdo vyřeší, a ještě za to nic neplatíte.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular