Středa, 22 května, 2024
podnikatel
DomůTechMobily, které jen tak něco neskolí

Mobily, které jen tak něco neskolí

Jste cestovatel, dobrodruh či stavař a potřebujete kvalitní mobilní telefon, který něco vydrží? Existují modely, které můžete vzít do práce i na cesty za dobrodružstvím. Jsou totiž nesmírně odolné a vyrobené právě pro vás. Které to jsou a co umí?

Možná vás to překvapí, ale výrobce stavební techniky dokáže vyrábět i vysoce odolné mobilní telefony – nejen pro stavaře, ale pro všechny, kdo potřebují mít při ruce zařízení, které přece jen něco vydrží. Telefony CAT – to jsou ony. Mobily do nepohody, které s vámi klidně mohou procestovat svět, aniž by utrpěly nějaký ten šrám.

Výrobce mobilů s pečlivě navrženou konstrukcí, která je odolná nejen proti pádům, znečištění, vlivům počasí a prostředí, nabízí široké spektrum cen – od nenáročných telefonů pro nenáročné uživatele až po moderní inovativní kousky, které disponují například termokamerou – za takový model si ovšem uživatel připlatí. Na výběr jsou také telefony na DUAL sim, které majitelům umožňují být k dispozici na soukromém i firemním či zaměstnaneckém telefonním čísle. Jak se zdá, jde o ideální zařízení pro ty, kdo u sebe telefon potřebují v těch nejnáročnějších podmínkách. 

  Potřebujete levnou tiskárnu? Poradíme vám, kterou si pořídit!

Robustní design vynahradí odolnost

Nejde o mazlíky s designovým vzhledem a sklíčky, kam se podíváte. Za to jde o pracanty, které jen tak něco neskolí. CAT vsadil na potřeby uživatelů spíše než na vzhled mobilních telefonů, masivnější a pro někoho možná nevzhledná konstrukce totiž není náchylná na poškození.

Přestože se zdá, že jde o pořádné slony mezi mobilními zařízeními, jde o elektroniku, která se shodou okolností, náhod nebo nevhodného zacházení přece jen dostat do maléru může. V takovém případě stačí využít CAT servisu, kde opravují telefony uvedené značky. Kromě běžných opotřebení nebo v nejhorším případě prasklin displeje můžete v servisu řešit také běžnou péči – například výměnu baterie, přehrávání softwaru či výměnu mikrofonu. Proč se oplatí servisovat všeho CAT parťáka? Protože vydrží věky.

  Za oponou: Jak vzniká aplikace?

Outdoorové telefony, pro koho ano?

Pokud toužíte po zařízení vyladěném do posledního detailu dle posledních trendů módy, pak pravděpodobně telefony CAT nebudou to pravé ořechové. Pokud ale namísto vzhledu dáváte přednost věrnosti, výdrži a odolnosti, pak můžete získat společníka na dlouhou dobu, který s vámi vydrží vždy a všude. Jde o telefon, se kterým můžete zažít všechna dobrodružství, co si zamanete… bez zbytečného strachu, že vám telefon vypadne z ruky, rozbije se displej nebo ho utopíte. Prostě a jednoduše: pro opravdové pracanty, cestovatele, trampy a dobrodruhy je tu CAT. A pro ty ostatní? Ti ať si klidně dál vybírají z běžných telefonů, i když… dobrodružství nepočká!

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular