Středa, 8 února, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Kůže – odolný a voňavý materiál

Vegany tento článek nejspíše nadzvedne trochu ze židle, ale znáte kvalitnější, odolnější a voňavější materiál na výrobu dámských a pánských doplňků, než je právě kůže?

Ano kůže má spoustu napodobenin od obyčejné koženky, po modernější materiály, ale kůže vždy zůstane královnou na trhu s koženými doplňky. Peněženka kožená je jednou z těch nejodolnějších. Vydrží i to, že nám zmokne v kapse. Denně se nám válí na dně kabelky, otírá se o další předměty, které v ní my dámy nosíme, a vězte, že jich není zrovna málo.

  Nejvyšší dřevostavby světa

Peněženka pánská kožená má ještě náročnější práci. Stále drtivé procento pánů nosí svou peněženku proklatě nízko v zadní kapse kalhot. A tak milá peněženka musí unést váhu svého pána, který na ní dennodenně sedí, vytahuje ji několikrát za den a navíc musí odolávat tření při chůzi. A to není zrovna snadný úkol. Kůže je jedním z materiálů, který tuto každodenní „pracovní směnu“ vydrží.

  Vždy, když se v ekonomice děje něco mimořádného, může za to v širokém slova smyslu stát

Je totiž velmi odolná, barevně stálá, a pokud se o svou peněženku budeme dobře starat, vydrží nám i několik let. Pokaždé, když vám peněženka zmokne, dbejte na to, abyste ji řádně vysušili, nikdy ji však nedávejte na přímý zdroj tepla, jako je radiátor. Také ji čas od času naimpregnujte a speciálními prostředky na kožené materiály z ní odstraňte špínu a mastnotu. Jedině tak se ze své peněženky budete moci těšit opravdu dlouho.

  Energetická krize si žádá první oběti, a to na poli průmyslu

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular