Středa, 22 března, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Ekologické svatby jsou hitem. Jaké volit šaty a květiny?

více v článku...

Ekologické svatby jsou hitem. Jaké volit šaty a květiny?

Svatební katalog vám pomůže najít ta pravá svatební místa pro váš velký den. A může vám také pomoct s tím, abyste ze své svatby udělali tu nejkrásnější a také nejvíce ekologickou záležitost, jakou ve svém životě pamatujete. Mezi nejatraktivnější hity na svatbách právě patří eko myšlení, které může na svatbě vypadat opravdu různě. Pojďme si několik takových ekologických tipů zmínit.

více v článku...

Svatební šaty z půjčovny

Pokud ve vašich žilách koluje ekologická krev, neměli byste si nechávat šít šaty. Naopak byste měli sáhnout po alternativě z půjčovny. V současné době je možné půjčit si skutečné skvosty za pár korun, které ostatně budou tou ekologičtější cestou, jak zazářit.

  Chystáte se nakoupit obuv na zimu a do terénu?
  Podlahové osvětlení dobývá trendy mezi svítidly

Jestliže si ale nechcete šaty půjčovat, můžete mít své. Stačí si je vybrat například v nějakém online bazaru, kde je taktéž zakoupíte za pár korun.

Květiny? Utržené na louce

V případě ekologicky smýšlejících lidí je velkým problémem jedno – koupit si nějakou relevantní kytici. Respektive podporování květinářství není zrovna „po chuti”, důvodem je však právě to, že jsou většinou uměle vypěstované. Mnohem lepší by bylo, kdyby se buďto volily sezónní květiny, nebo se rovnou šly natrhat na louku.

Přece jenom takzvané luční pugéty jsou velmi atraktivní a dokonale zapadají do svateb, které probíhají například ve stodolách nebo podobných staveních.

Když dekorace, tak ze dřeva

Nesmíme zapomenout ani na dekorace, které dotváří dokonalou atmosféru. Za zmínku stojí především dekorace ze dřeva, které jdou ruku v ruce s přírodou, což je ostatně přesně ten efekt, kterého jsme chtěli na ekologické svatbě docílit.

  Podlahové osvětlení dobývá trendy mezi svítidly
  Chystáte se nakoupit obuv na zimu a do terénu?

Pokud chcete útulnou atmosféru podtrhnout, vyplatí se mít svatbu venku, ideálně také na dřevěné lavičce, v krásném dřevěném altánu nebo s podobně postavenou/vyrobenou slavobránou.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular