Pátek, 2 června, 2023
podnikatel
Domů Aktuality Romantické domy stvořené pro líbánky

více v článku...

Romantické domy stvořené pro líbánky

Nejsou z kategorie levných, ale zážitek z pobytu v nich je k nezaplacení. 7 vybraných romantických domů z tichých hor nebo rozpálených pláží nabízí vše pro prožití nezapomenutelných líbánek plných vášně a romantiky.

více v článku...

Waterfall Bay House (Onahau Bay, Nový Zéland)

Vychutnávat si božský klid na okouzlujícím Novém Zélandu je snem mnoha snoubenců. Ti, kteří mají tu čest strávit několik dní v takové jedinečné rezidenci, se vrátí domů jako znovuzrození. A netřeba k tomu nic extra, jen trochu soukromí, bytové zařízení z voňavých exotických dřevin a obrovské okna umožňující panoramatický výhled na okolní scenérie.

  Citroën pokořil rekord!

Fall House (Big Sur, Kalifornie, USA)

Pohled na oceán si nemusíme užívat jen z písečné pláže. Mnohé domy jsou vybudovány na různých skalních útesech nebo v náručí osvěžujícího zeleného lesa. Takovým je i Fall House z pobřežního kalifornského regionu Big Sur. Šikovný domek z roku 2014 nabízí pohodové ubytování v proskleném domě obklopeném rozsáhlým pozemkem s vlastními zahradami.

  Chameleoni nejsou nároční na chov. Jen se nedožívají vysokého věku

The Seashell House (Isla Mujeres, Mexiko)

Už jen samotná návštěva ostrova Isla Mujeres stojí za hřích, nemluvě o pobytu v takové pohádkové vile. Její vnější design sestává ze zvětšených atrapy mořských mušlí a lastur, jejichž vnitřek vyplňuje prostorný interiér zdobený mozaikami. Pronájem stylového domu s 2 ložnicemi a vlastním bazénem stojí zhruba 320 USD za noc.

  Chameleoni nejsou nároční na chov. Jen se nedožívají vysokého věku
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular